Publikācijas

30.11.2017
Baltijas lielākā sadzīves atkritumu poligona „Getliņi" apsaimniekotājs - SIA „Getliņi EKO" 2017. gada novembra nogalē svinēja savu 20. dzimšanas dienu. Tomēr pavisam nesen - pirms pāris desmitgadēm - šī vieta ilgstoši bija liela Rīgas pilsētas un apkārtējo apdzīvoto vietu atkritumu izgāztuve. Šī posma laikā poligons no videi nedraudzīgas, padomju laikos izveidotas izgāztuves ir tapis par vienu no modernākajiem un drošākajiem atkritumu poligoniem reģionā un attīstās par sadzīves atkritumu pārstrādes centru. Piedāvājam Jums ieskatīties poligona vēsturē un studijas "Skuba Films" veidotajā filmā uzzināt vairāk par Getliņiem cauri laikiem.
17.01.2017
Ja esi nolēmis pamēģināt šķirot, vai jau šķiro, bet neesi pārliecināts vai pareizi, tad šis nelielais špikeris palīdzēs. Atkritumi ir jāsašķiro pareizi bez sadzīves atkritumu piemaisījumiem. Pretējā gadījumā konteinera saturs nav derīgs pārstrādei un uzskatāms par sadzīves atkritumiem, kas attiecīgi tiks izvesti kā parastie sadzīves atkritumi.
17.01.2017
"Getliņi" pārstāvji aicina ikvienu parūpēties par to, lai Jūsu radītie sadzīves atkritumi būtu pareizi sagatavoti. Pērciet mazāk, padomājiet 2 reizes vai lietas, preces un materiālus nevar izmantot atkārtoti, uzlabot, nodot pārstrādei. Vai lietas ir sadzīves atkritumi?