Apvienotā Karaliste, 2018. gada decembris. Žurnāls „Global Energy News” paziņo 2018. gada „“Global Energy Awards” uzvarētājus. SIA „Getliņi EKO” ir atzīts par labāko biogāzes ražotāju. 

 

Globālā enerģija ir, iespējams, vissvarīgākais jautājums mūsdienu pasaulē – ar to tiek apgādāti mūsu mājokļi, darbināti mūsu automobiļi un uzturēti mūsu uzņēmumi. Vajadzība pēc atjaunojamiem enerģijas avotiem arvien pieaug, jo tie vajadzīgi, lai mēs varētu gan saglabāt neatjaunojamos enerģijas resursus, gan samazināt planētas oglekļa pēdas nospiedumu.

 

Tādēļ, pasniedzot 2018. gada „Global Energy Awards” godalgas, žurnāls „Global Energy News” novērtē tos, kas iegulda pūles šajā neizmērojami svarīgajā nozarē – no tiem, kas piegādā tradicionālos enerģijas veidus, līdz tiem, kas meklē alternatīvus enerģijas avotus.

 

Runājot par uzvarētājiem, godalgu piešķiršanas koordinators Edvards Folkners (Edward Faulkner)uzsvēra šo ievērības cienīgo uzņēmumu un to darbinieku panākumus: „Tāpat kā visas mūsu godalgas, arī 2018. gada „Global Energy Awards” tiek piešķirtas tikai un vienīgi pēc nopelniem, un mēs esam meklējuši cienīgus uzņēmumus pa visu starptautisko enerģētikas nozari. Sirsnīgi sveicu visus uzvarētājus ar gūtajiem panākumiem un ceru dzirdēt par jūsu turpmākajiem sasniegumiem tuvāko gadu laikā.”

Lai uzzinātu vairāk par šīm prestižajām godalgām un profesionāļiem, kas tās saņēmuši, lūdzu, apmeklējiet https://www.globalenergy-magazine.com/global-energy-awards-2018, kur varat apskatīt pielikumu ar informāciju par uzvarētājiem un pilnu uzvarētāju sarakstu.

 

Par „Global Energy News”

Žurnāls „Global Energy News” iznāk vienreiz ceturksnī un vēsta par jaunākajiem darījumiem, iekārtām, pētījumiem, jaunumiem un visu pārējo, kas jums jāzina par enerģētikas sektora attīstību. Energoefektivitātei, infrastruktūrai un tehnoloģijām, naftai un gāzei, kā arī atjaunojamajai enerģijai veltītās sadaļās dažādu jomu eksperti, valdību un domnīcu pārstāvji no visas pasaules izglīto lasītājus par aktuālajiem jautājumiem.

Šis izglītojošais žurnāls vēsta par enerģētikas sektora veiksmes stāstiem, izaicinājumiem un iespējām, sniedzot visu nepieciešamo informāciju vienuviet. Kādēļ gan meklēt to citur?