Vides projekti un konkursi

16.10.2019
Mūsdienās mēs radām tik daudz atkritumus kā nekad. Pamatā tas saistāms ar šī gadsimta izteikto patērētāju kultūras iezīmi, kas nozīmē, ka sabiedrības locekļi arvien vairāk iegādājas preces un pakalpojumus, jo to iepakojums, noformējums un pasniegšanas veids piesaista uzmanību un nodrošina maksimālu ērtību, kā arī atbilstību noteiktām laikmeta prasībām.
03.04.2018
Modernākais un drošākas Baltijas sadzīves atkritumu poligons "Getliņi" aicina Latvijas skolu 7.-12. klašu skolēnus izveidot savu mācību stundu "Mācību stunda mežā", īstenot to, nofilmēt un video materiālu sūtīt mums, dalībai konkursā. Aicinām skolēnus sagatavot un vadīt vienu mācību stundu mežā, izmantojot meža sniegtās priekšrocības – telpu, priekšmetus, pavasara vēstnešus, augus, svaigu gaisu u.c. Mācību priekšmetu dalībnieki paši var izvēlēties pēc saviem ieskatiem un vēlmēm. Tā var būt matemātika, valodas, ētika, sociālās vai dabas zinības u.c. Mācību stundu var vadīt skolēnu grupa ( 3 - 4 skolēni grupā) vai arī individuāli.
21.03.2017
Mēs - Getliņi EKO - sadarbībā ar Stopiņu novada domi un Stopiņu Novada Jauniešu Domi aicinām jauniešus piedalīties zaļo ideju konkursā "Stopiņi plaukst". Konkursa ietvaros mēs aicinām jauniešus sapost Stopiņu novadu  – paveikt darbus savas apkārtējās vides (skolas teritorijas, novada, ciema) izdaiļošanā un labiekārtošanā.
09.03.2017
Janvārī aicinājām Latvijas skolēnus pieteikties konkursam "Galda spēles no šķirotajiem atkritumiem" jeb "Eko Spēles". Konkursā pārliecinoši līderi izrādījās Jelgavas 1. Internātpamatskolas skolēni un skolotāji, kuri konkursam sagatavoja 18 lieliskus un radošus darbus.
16.01.2017
Aicinām skolēnus pieteikties konkursam "EKO spēle". Skolēnu grupām ir mēnesis laika, lai, no sašķirotajiem sadzīves atkritumiem, izveidotu kādu no populārajām un visiem zināmajām galda spēlēm.