Ar Getliņu dārzeņu produkciju apmierināti teju 80% pircēju

82% iedzīvotāju ir apmierināti ar Getliņu tomātu kvalitāti un 79% iedzīvotāju ir apmierināti ar gurķu kvalitāti veikalos, liecina 2024. gada sākumā SIA “Getliņi EKO” un SKDS veiktā sabiedriskās domas aptauja.

Saskaņā ar aptaujas datiem, lielākā daļa (58%) aptaujāto pēdējā pusgada laikā ir iegādājušies Getliņu audzētos tomātus un/vai gurķus. 48% respondentu ir iegādājušies gurķus, savukārt nedaudz mazāk respondentu (40%) ir iegādājušies tomātus. Aptaujātie arī atzīst, ka kopumā Getliņu tomātu kvalitāti uzskata par augstāku/labāku salīdzinājumā ar citu tomātu kvalitāti (40%), no kuriem 14% uzskata, ka tā ir ievērojami augstāka/labāka, bet 26% – ka mazliet augstāka/labāka. Līdzīga aina vērojama arī iedzīvotāju pieredzē ar iegādātajiem gurķiem, kur kopumā Getliņu gurķu kvalitāte ir augstāka/labāka par citu gurķu kvalitāti (33%), no kuriem 9% uzskata, ka tā ir ievērojami augstāka/labāka, bet 24% – ka mazliet augstāka/labāka.

“Iedzīvotāju viedoklis par Getliņu produkciju veikalos mums ir ļoti svarīgs, lai nodrošinātu nemainīgi augstu dārzeņu kvalitāti. Varam būt gandarīti, ka Getliņu tomāti un gurķi ir kļuvuši par iecienītu iedzīvotāju izvēli rudens-pavasara sezonā, kad vietējās produkcijas veikalos ir krietni mazāk nekā vasarā. Iedzīvotāju pozitīvais novērtējums mūs motivē arī turpmāk audzēt veselīgus un garšīgus Latvijā audzētus dārzeņus,” pauž SIA “Getliņi EKO” ārējās komunikācijas vadītājs Ričards Aksels Ozoliņš.

Baltijas valstīs lielākajā cieto sadzīves atkritumu poligona „Getliņi” teritorijā ir uzbūvētas mūsdienīgas siltumnīcas, kurās tiek izmantotas atkritumu noglabāšanas laikā radušās gāzes, kas tiek pārvērstas siltumā un elektrībā. Tas ļauj apgādāt siltumnīcas ar nepieciešamo siltumu un gaismu rudens–pavasara sezonā.


Dalīties: