Getliņi EKO iegūst Zelta kategoriju Ilgtspējas indeksa novērtējumā

15. jūnijā tika paziņoti Ilgtspējas indeksa rezultāti, uzņēmumam SIA “Getliņi EKO” iegūstot Zelta kategoriju Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta ikgadējā Ilgtspējas indeksa novērtējumā par aizvadītā gada sniegumu korporatīvās sociālās atbildības jomā.

SIA “Getliņi EKO” Ilgtspējas indeksa novērtējumā piedalījās pirmo gadu, un ir viens no retajiem uzņēmumiem, kuram ar pirmo reizi ir izdevies iegūt Zelta kategoriju.

“Iegūtā Zelta kategorija apliecina uzņēmuma ieguldīto darbu rūpēs par darbiniekiem un sabiedrību. Tas ir arī lielisks apliecinājums paveiktajam komandas darbam daudzu gadu garumā. Esam gandarīti par sasniegto un panākumi mūs iedvesmo turpināt vēl lielāku izaugsmi ceļā uz caurskatāmību uzņēmuma darbā,” pauž SIA “Getliņi EKO” valdes priekšsēdētājs Imants Stirāns.

Ilgtspējas indekss ir stratēģisks vadības instruments, kura pamatā ir starptautiski atzīta metodoloģija. Tas palīdz Latvijas uzņēmumiem diagnosticēt savas darbības ilgtspēju un korporatīvās atbildības līmeni. Vienlaikus tas sabiedrībai, valsts un nevalstiskajām organizācijām sniedz objektīvus kritērijus, lai uzslavētu un atbalstītu tādus uzņēmumus, kuri palīdz stiprināt Latvijas ekonomiku ilgtermiņā. Ilgtspējas indeksa dalībnieki demonstrē drosmi, atklātību un apņemšanos pilnveidot savu sniegumu. Tieši šīs organizācijas spēj ne tikai ietekmēt savas nozares attīstību, bet arī sekmēt valsts ilgtspēju.

Biedrība “Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts” (InCSR) dibināta 2011.gada sākumā ar mērķi stiprināt valsts un vietējās kopienas ilgtspējīgu attīstību, izglītojot sabiedrību, paaugstinot tās izpratni par atbildīgu un tālredzīgu rīcību, kā arī sekmējot pilsoniskās sabiedrības attīstību.


Dalīties: