Getliņi EKO piedāvās sarunas ar atkritumu terapeitu

5. un 6. jūlijā Cēsīs desmito reizi norisināsies Sarunu festivāls LAMPA. Šogad Getliņi EKO pirmo reizi festivālā rīkos aktivitāšu telti, kurā būs iespēja klātienē dalīties pieredzē ar uzņēmuma darbiniekiem par šķirošanu, kā arī uzzināt vērtīgus padomus, lai padarītu savu ikdienu videi draudzīgāku.

Apmeklētāji varēs dalīties ar idejām, ko iesākt ar  atkritumu poligonu, kad tas būs pilns, kā arī dalīties savā pieredzē par atkritumu samazināšanu. Tāpat būs īpaši padomāts par gados jaunākajiem, kuri varēs piedalīties virtuālā spēle par poligona procesiem un ar ceļojošā eksponāta palīdzību ielūkoties atkritumu poligonā.

Ieeja festivālā un dalība Getliņi EKO aktivitātes ir bez maksas. Getliņi EKO telts būs atvērta 5. jūlijā 13:00-20:00 un 6. jūlijā 12:00-19:00. Detalizētāka informācija par telts atrašanās vietu pieejama festivāla mājaslapā.

Sarunu festivāls LAMPA ir vide un impulss nemitīgai sevis pilnveidošanai mūžīgi mainīgajā pasaulē. Festivāla saturs neatstāj vienaldzīgu – tās ir divas dzīvesprieka pilnas dienas, kurās asināt prātu, paplašināt redzesloku un izaicināt savus priekšstatus. Tā ir iedvesmojoša un aizraujoša platforma visiem, kam ir, ko teikt. Visiem, kas vēlas uzzināt un sarunāties par Latvijai, Eiropai un pasaulei būtiskiem jautājumiem.

Festivāls ir liela mēroga iniciatīva, atvērta platforma, kuras saturu veido vairāk nekā 300 organizācijas un aktīvi indivīdi, kopīgiem spēkiem radot vietu, kur brīvā, nepiespiestā gaisotnē apmainīties ar viedokļiem, un cieņpilnā veidā diskutēt par sabiedrībā aktuālām tēmām. Ikvienam ir iespēja pieteikt un organizēt savu pasākumu LAMPĀ.

Festivāla komandu veido Fonds atvērtai sabiedrībai DOTS, Swedbank, reklāmas aģentūra “Armadillo”, komunikācijas vadības aģentūra “Deep White”, Cēsu novada pašvaldība un British Council. Festivāla mājvieta ir Cēsu pils parks, bet tā iedvesmas avoti ir līdzīgi demokrātijas festivāli Dānijā, Zviedrijā un Igaunijā.


Dalīties: