Getliņi EKO sasniedz jaunu apmeklētāju rekordu

Aizvadītajā gadā Getliņi EKO Vides izglītības centru apmeklēja vairāk nekā 8 500 viesu no Latvijas un ārvalstīm. Vides izglītības jomā ir viena no uzņēmuma prioritātēm, un 2023. gadā ir izdevies par 8% palielināt apmeklētāju skaitu Baltijas valstīs lielākajā sadzīves atkritumu poligonā “Getliņi”.

“Varam būt gandarīti, ka otro gadu pēc kārtas turpina pieaugt apmeklētāju skaits poligonā – tas liek domāt, ka esam gana aizraujošs galamērķis kā skolēniem, tā pieaugušajiem. Īpaši priecājamies par ilgtspējīgi domājošiem uzņēmumiem, kas izvēlas ar savām komandām doties uz poligonu un apgūt tādus tematus kā aprites ekonomika, pareiza šķirošana,” stāsta Getliņi EKO projektu vadītāja vides izglītības jomā Dārta Grudule. 

Vides izglītība ir viena no uzņēmuma prioritātēm, un ekskursija sadzīves atkritumu poligonā “Getliņi” ļauj gūt priekšstatu par to, kāds ir pilns sadzīves atkritumu dzīves cikls. Tāpat ekskursijas laikā apmeklētāji gūst izpratni par atkritumu poligona apsaimniekošanu, enerģijas ražošanu un to, kā norit dārzeņu audzēšana vienās no modernākajām siltumnīcām Eiropā.

Getliņi EKO piedāvā bezmaksas ekskursijas darba dienās apmeklētājiem no 5 gadu vecuma, un tiek uzņemtas grupas 10 līdz 30 cilvēku sastāvā. Uzņēmuma pārstāvji organizē izglītojošas nodarbības arī kultūras centra “Ulbrokas Pērle” Zaļajā klasē, kur izglīto Ropažu novada iedzīvotājus un interesentus par atkritumu apsaimniekošanu, atkritumu dalīto vākšanu, dabas resursiem un citām ar vides aizsardzību saistītām jomām.

SIA „Getliņi EKO” ir Rīgas valstspilsētas un Ropažu novada pašvaldību kopīgi izveidots uzņēmums, kas apsaimnieko lielāko cieto sadzīves atkritumu poligonu Baltijas valstīs – „Getliņi”. Poligons ir viens no modernākajiem Eiropā, šobrīd tas tiek veidots un attīstīts kā mūsdienīgs, drošs un sabiedrībai atvērts atkritumu pārstrādes centrs.


Dalīties: