Getliņi sāk ražas sezonu un veikals atsāk darbu

Šonedēļ pirmie tomāti un gurķi nonāks lielākajās pārtikas tirdzniecības vietās Latvijā, kā arī uzņēmuma firmas veikalā.

“Neskatoties mainīgo ekonomisko situāciju un paaugstināto PVN likmi Getliņi nav mainījuši ražošanas apjomus. Ražas sezonu esam sākuši kā ierasts oktobrī un noslēgsim nākamgad jūnija beigās. Centīsimies noturēt nemainīgi augstu dārzeņu kvalitāti, lai mūsu produkcijas pircējs pat pēc PVN paaugstināšanas izdarītu izvēli par labu Getliņos audzētiem gurķiem un tomātiem. Esam gandarīti, ka iedzīvotāju pieprasījums gadu no gada pēc mūsu produkcijas ir lielāks nekā spējam saražot,” stāsta “Getliņi EKO” siltumnīcas vadītājs un agronoms Guntars Strauts.

Tāpat kā līdz šim, Getliņu siltumnīcās audzētos tomātus un gurķus ikviens varēs iegādāties lielākajās pārtikas tirdzniecības ķēdēs Latvijā, kā arī uzņēmuma specializētajā veikalā Rumbulā, Kaudzīšu ielā 57. Veikals ir atvērts katru darba dienu no plkst. 9.00 līdz 19.00.

Baltijas valstīs lielākajā cieto sadzīves atkritumu poligona „Getliņi” teritorijā ir uzbūvētas mūsdienīgas siltumnīcas, kurās tiek izmantotas atkritumu noglabāšanas laikā radušās gāzes, kas tiek pārvērstas siltumā un elektrībā. Tas ļauj apgādāt siltumnīcas ar nepieciešamo siltumu un gaismu rudens–pavasara sezonā.


Dalīties: