“Getliņu” veikalā un Latvijas pārtikas veikalu tīklos jau šoruden būs pieejama jauna tomātu šķirne!

19. oktobrī “Getliņu” veikals vērs vaļā durvis pircējiem, atklājot jauno “Getliņu” tomātu sezonu. Šajā sezonā iepriecināsim klientus ar jaunumu – esam paplašinājuši sortimentu ar tomātu šķirni ‘Fujimaru’.

Jau pagājušā gada sezonā uzsākām jaunas garšas meklējumus, pēc tam devām iespēju tās izmēģināt darbiniekiem un “Getliņu” veikala apmeklētājiem, un, izvērtējot klientu vēlmes – “garšas kārpiņas”, esam pieņēmuši lēmumu un paplašinājuši jaunās ‘Fujimaru’ šķirnes platību siltumnīcās.

Šī šķirne ir patiess garšas baudījums un tai piemīt visas piecas zināmās garšas: sāļa, skāba, salda, rūgta un umami, kas rada īpašu sāta un garda tomāta, kā arī patīkamas pēcgaršas sajūtu. Jaunie tomāti ir īpaši ar mazāku koksnaino serdi un lielāku pieejamā mīkstuma daudzumu, kas ir būtisks faktors, pircējiem iegādājoties lielaugļu tomātus. ‘Fujimaru’ tomāts būs gan lielisks garšas pastiprinātājs, gan pašpietiekams kā pamatēdiens gaspačo, salsas un citās tomātu maltītēs.

Lai iegādātos ‘Fujimaru’ šķirnes tomātus, gaidīsim tomātu cienītājus no 19. oktobra Kaudzīšu ielā 57, Rumbulā, katru darba dienu no plkst. 11.00 līdz plkst. 19.00.


Dalīties: