“Negribi problēmas – samazini atkritumus” iegūst vēl divas Eiropas līmeņa sudraba godalgas

Getliņi EKO 2022. gada izskaņā realizētā sabiedrības izglītošanas kampaņa “Negribi problēmas – samazini atkritumus” ar atmiņā paliekošajiem kaiju tēliem decembrī ieguva divas sudraba godalgas prestižajā “Effie Awards Europe” apbalvojumu ceremonijā.

Apbalvojums pasniegts kategorijās “Pozitīvas pārmaiņas: vides zīmoli” un “Pozitīvas pārmaiņas: sociālais labums”. Galvenais vērtēšanas kritērijs ir kampaņas efektivitāte, un šajās kategorijās augstu novērtētas kampaņas, kas izmērāmi spējušas mainīt auditorijas uzvedību ilgtspējīgāku izvēļu virzienā. Kampaņas izvērtēja 140 neatkarīgi nozares profesionāļi no 20 Eiropas valstīm.

“Negribi problēmas – samazini atkritumus” ir vienīgā kampaņa no Baltijas valstīm, kurai šogad izdevies iegūt “Effie balvu”, turklāt vairākās kategorijās. Iepriekšējais apbalvojums kampaņai no Latvijas tika pasniegts tikai pirms desmit gadiem.

Jau ziņots, ka šī kampaņa izpelnījusies vairākus gan lokālas, gan starptautiskas nozīmes apbalvojumus: zelta apbalvojumu reklāmas konkursā “Golden Drum”, komunikācijas konkursā “Mi:t&Links Baltic Communication Awards 2023”, “Baltic Best” un radošās izcilības festivālā “ADwards”.

“Vērtīgie apbalvojumi mums ir apliecinājums, ka esam uz pareizā ceļa, un spožām, radošām, pārdomāti virzītām idejām ir liels spēks iedvesmot sabiedrību ilgtspējīgāku izvēļu virzienā,” atzīst Getliņi EKO ārējās komunikācijas vadītājs Ričards Aksels Ozoliņš.

Kampaņu  izstrādāja “White Label” un radošā aģentūra “McCann Rīga” pēc Getliņi EKO pasūtījuma.


Dalīties: