Sarunu festivāls LAMPA: “Kā lauzt atkritumu radītāju un braucēju paradumus?”

Piektdien, 9. jūnijā, sarunu festivālā “Lampa” Getliņi EKO aicina uz diskusiju “Kā lauz atkritumu radītāju un braucēju paradumus?”

Katrā sabiedrībā ir cilvēku grupa, kuri ir caurmērā vienaldzīgi pret esošajiem likumiem un normām. Cilvēka racionāla daba balstās uz slinkumu un egoismu, tāpēc diskusija atklās to – vai izglītojot, skaidrojot un sodot vispār ir iespējams ietekmēt indivīda rīcību par labu kopējām labumam.

Diskusijas moderators: Pauls Timrots

Diskusijas dalībnieki:
Līga Šmite, Getliņi EKO Vides un attīstības pārvaldes vadītāja;
Aivars Aksenoks, CSDD valdes priekšsēdētājs;
Valters Jonāts, Reklāmas aģentūras McCann Riga radošais direktors un partneris;
Artūrs Jansons, Dabas aizsardzības pārvalde.

Sarunu festivāls LAMPA ir vide un impulss nemitīgai sevis pilnveidošanai mūžīgi mainīgajā pasaulē. Festivāla saturs neatstāj vienaldzīgu – tās ir divas dzīvesprieka pilnas dienas, kurās asināt prātu, paplašināt redzesloku un izaicināt savus priekšstatus. Tā ir iedvesmojoša un aizraujoša platforma visiem, kam ir, ko teikt. Visiem, kas vēlas uzzināt un sarunāties par Latvijai, Eiropai un pasaulei būtiskiem jautājumiem. Festivāls ir liela mēroga iniciatīva, atvērta platforma, kuras saturu veido vairāk nekā 300 organizācijas un aktīvi indivīdi, kopīgiem spēkiem radot vietu, kur brīvā, nepiespiestā gaisotnē apmainīties ar viedokļiem, un cieņpilnā veidā diskutēt par sabiedrībā aktuālām tēmām.

Ikvienam ir iespēja pieteikt un organizēt savu pasākumu LAMPĀ. Festivāla galvenie rīkotāji ir Fonds atvērtai sabiedrībai DOTS, Swedbank, reklāmas aģentūra “Armadillo”, komunikācijas vadības aģentūra “Deep White”, Cēsu novada pašvaldība un British Council. Festivāla mājvieta ir Cēsu pils parks, bet tā iedvesmas avoti ir līdzīgi demokrātijas festivāli Dānijā, Zviedrijā un Igaunijā. Ieeja brīva.

Diskusijas tiešraide un ieraksts pieejams šeit!


Dalīties: