Valsts prezidents apmeklē Getliņi EKO

Otrdien, 18. aprīlī, Valsts prezidents Egils Levits tikās ar atkritumu apsaimniekošanas uzņēmuma SIA “Getliņi EKO” vadību, lai pārrunātu vides izglītības un aprites ekonomikas jautājumus. Vizītes laikā “Getliņi EKO” dalījās pieredzē par atkritumu apsaimniekošanas poligona izveidi, tā vēsturisko attīstību un vides izglītības centra darbu, kā arī iepazīstināja ar nākotnes darbības virzienu attīstīšanas iespējām.

Vairāku gadu garumā poligonā Getliņi veiktās investīcijas atkritumu apsaimniekošanā un elektroenerģijas ražošanā ir uzlabojušas efektivitāti, finansiālo atdevi un labvēlīgu ietekmi uz vides saudzēšanu. Siltumnīcu izveide un tomātu audzēšana ir Latvijā piemērs ekoloģiski saderīgu darbības virzienu ieviešanai. Energobloka saražotais siltums tiek izmantots Getliņi EKO siltumnīcu apsildei, nodrošinot ideālu vidi lauksaimnieciskajai ražošanai gada aukstajos mēnešos.

Tikšanās ar “Getliņi EKO” pārstāvjiem notika reģionālās darba vizītes laikā, kurā Levits tikās ar biedrības “Rīgas metropole” pārstāvjiem, kā arī piedalījās tehnoloģiju izglītības programmas “Robo pilot” nodarbībā Carnikavas pamatskolā un apmeklēja elektronikas ražošanas uzņēmumu “Volburg”.


Dalīties: