Pirmais Getliņu tomātu festivāls! 

Mēs Getliņos jau vairāk nekā 10 gadus esam pārliecināti, ka Latvijas iedzīvotāji ir īsteni tomātu mīļi! Par godu tam 1. jūnijā rīkojam pirmo Getliņu tomātu festivālu pašā Rīgas sirdī – CleanR veidotajā vides apziņās ŠŪNĀ Kr. Valdemāra ielas skvērā starp Latvijas Mākslas akadēmiju un Latvijas Nacionālo mākslas muzeju. 

Getliņi vēlas līksmi ieskandināt jauno ražas sezonu visā Latvijā un noslēgt savu ražas sezonu, kas sākās aizvadītā gada augustā. Pasākumā varēs baudīt šefpavāra Māra Jansona gatavotos tomātu ēdienu meistardarbus, pārbaudīt savas zināšanas aizraujošās viktorīnās un iegūt vērtīgas balvas. Festivāla kulminācija būs tomātu izturības izaicinājums un tomātu ātrēšanas sacensības, kurās noskaidrosim kvēlākos tomātu mīļus.  Pieteikšanās anketu tomātu izturības un tomātu ātrēšanas pārbaudījumam aizpildi šeit – https://forms.gle/pqykHrmc4mxenhAx9!

Par apmeklētāju un tomātu labsajūtu rūpēsies pasākuma vadītājs Edgars Bāliņš un DJ Kārlis Ķilkuts.  

Pasākuma programma: 

12.00 – Festivāla atklāšana 

12.30 – Šefpavāra Māra Jansona tomātu ēdienu meistarklase 

13.00 – Tomātu izturības pārbaudījums 

13.30 – Tomātu erudīcijas pārbaudījums 

14.00 – Tomātu ātrēšanas pārbaudījums 

15.00 – Festivāla noslēgums 

Festivāla laikā paralēli notiks viktorīnas, kurās ikviens varēs pārbaudīt savas zināšanas par atkritumu apsaimniekošanu un dārzeņu audzēšanu, kā arī iegūt vērtīgas balvas no Getliņi EKO un mūsu ilgtspējas partnera Rimi. Visa pasākumā laikā būs iespējams iegādāties Getliņu tomātus un gurķus par īpaši pievilcīgām cenām! 

Ieeja festivālā bezmaksas.  

* Pasākuma laikā tiek veikta fotografēšana un filmēšana. Iegūtie materiāli tiks izmantoti pasākuma atspoguļošanai un pasākuma popularizēšanai SIA “Getliņi EKO” sociālajos tīklos. Datu apstrādes mērķis: pasākuma norises gaitas atspoguļošanas un popularizēšana. Pārzinis: SIA “Getliņi EKO”, adrese: Kaudzīšu iela 57, Rumbula, Stopiņu pagasts, Ropažu novads, LV-2121, vairāk informācijas: https://www.getlini.lv/personas-datu-apstrades-pazinojums-klientiem-sadarbibas-partneriem-un-apmekletajem/  


Dalīties: